عشق یعنی نان ده و از دین مپرس

 نان دادن به بندگان ، رحمت خداست و نان گذاشتن بر سفره های مردم / پیشۀ پدری ما وَ  با عنایتِ پروردگار و تلاشِ روز افزون، در جهتِ تولیدِ محصولاتی در خورِ ذائقۀ خوش پسندِ مصرف کننده ، میکوشیم.

از سال ۱۳۵۵ / مردم  محلۀ شهید بهشتی قم  و از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۷۰ اهالیِ خیابان باجک و حتی محله های دیگر قم/  شاطر اکبر رستگاری را با مغازۀ کوچک خشکِ‌پزی و نان های  سنتی  و با کیفیتش می شناختند.

خشک پزیِ  سنتی شاطر اکبر که سالها با جلبِ اعتماد مردم و رضایتِ مشتری/ ریشه محکم کرده بود، در سال ۱۳۷۰ با تجربۀ پدر وَ تلاش پسران / ساقه ای طلایی در زمینه پخت و عرضه کیک و شیرینی را به ریشۀ اعتبار خود پیوند زد و حدود ۷ سال در مغازه ای در خیابان باجک/ کام مردم قم را شیرین کرد/  تا اینکه در سال ۱۳۷۷ عرصۀ فعالیتش را با نامِ مردم‌آشنایِ کیک و شیرینیِ ساقه طلایی/  در بلوار ۱۵ خرداد گسترش داد و تا امروز به فضل خدا و استقبال مردم به عنوان برندِ خوشنام و آشنا در سراسر استان قم شناخته می شود.

در سال 1398/  ایدۀ تولید نانِ سنتی ، با دستگاههای پیشرفتۀ صنعتی و عرضۀ گستردۀ آن به تمام نقاط استان قم و سراسر کشور / در ذهنِ برادرانِ رستگاری شکل گرفت تا نان باکیفیتی، در سفرۀ مردم عزیز میهنمان قرار گیرد که در  سال 1399/ با احداثِ کارخانه ای در شهرک صنعتی شکوهیه / این ایده، عملی شد.

شرکت شاخه طلایی نگین آسیا با نام تجاری ستاره طلایی آرنان از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه انواع نان های سنتی و صنعتی آغاز کرد

این شرکت با استفاده از کادری متخصص و مجرب/ و فرمولاسیونِ ویژه و ماشین آلات صنعتی ِ پیشرفته / سعی در تولید محصولاتی با کیفیت و ماندگاری بالا با داشتن حداقل میزان ضایعات را دارد . همچنین از آنجا  که  نان ، غذایِ پایۀ سفره‌هایِ  ایرانی است/ گروه صنعتی شاخه طلایی در تلاش است نان هایی با ارزش غذایی بالا تولید کند.